507 508 577

AKTUALNOŚCI

17.02.2018

MLEKO WIELBŁĄDZIE

NOWA ERA MLEKA

PROSTO Z DUBAJU

 

Korzystne właściwości mleka wielbłądziego znane są od wieków. Ponad 25 lat temu w Centralnym Laboratorium Badań Weterynaryjnych (CVRL) w Dubaju, narodziła się idea stworzenia jednostki analizy mleka wielbłądziego. Badania rozpoczęto na niewielkiej liczbie wielbłądów, a podjęto je początkowo w celu uzyskania dowodów naukowych na szereg korzyści tego niezwykłego trunku. Po analizie wyników, w których uzyskano wiele pozytywnych danych potwierdzających właściwości prozdrowotne mleka wielbłądziego, zdecydowano się ostatecznie na jego produkcję na skalę przemysłową.

 
 

ŹRÓDŁO ZDROWIA

Aktualnie obserwuje się kult zdrowego odżywiania oraz coraz większą świadomość żywieniową. Zależność ta dotyczy nie tylko osób aktywnych fizycznie, ale coraz częściej także pacjentów, którzy w zdrowej diecie upatrują rozwiązania problemów zdrowotnych.
Już w Polsce! – mleko wielbłądzie
Mleko wielbłądzie to znakomita alternatywa dla osób dbających o zdrowie, kobiet w ciąży i okresie laktacji, ale również potwierdzona w badaniach skuteczność u pacjentów z: 
- autyzmem
- alergią na mleko krowie
- chorobami autoimmunologicznymi
- cukrzycą
- zapaleniem wątroby
- nietolerancją laktozy
- infekcjami
 
 
WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ TUTAJ KLIKNIJ
Powrót

Galeria

Szukaj aktualności

Newsletter

Wysyłając zgłoszenie wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z kontaktem drogą mailową. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania newslettera. Jednocześnie informujemy że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem Państwa danych osobowych jest Messier Marlena Kuczmarska z siedzibą ul. Jagiełły 29b/25 , 41-106 Siemianowice Śląskie.
Copyright © 2014 - 2019 Zielarnia po zdrowie.
Portal wykorzystuje technologie cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w Twojego pamięci urządzenia. Rozumiem i akceptuje