507 508 577

O firmie

Zielarnia „ Po Zdrowie” powstała z myślą o wszystkich którzy chcą dbać o zdrowie i stosować szeroko pojętą profilaktykę pro­zdrowotną. W naszym sklepie posiadamy bardzo szeroki wybór asortymentu w zakresie suplementów diety, naturalnych kosmetyków renomowanych firm, zdrową żywność, ziół jednorodnych, przypraw i wiele innych . Naszym głównym zadaniem jest rzetelne doradztwo i fachowa obsługa.

 

100% natury, chemii mówimy

 

 

Wizja

Gwarantujemy łatwy dostęp do produktów zielarskich, zdrowej żywności i suplementów diety a także dostarczamy fachowej wiedzy na ich temat. Wartościami najważniejszymi dla nas są: jakość produktu i otwartość na potrzeby klientów.

 

Misja

Służyć naszym Klientom najwyższej jakości doradztwem,

W kompleksowym doborze produktów,

W mądrym i świadomym inwestowaniu w swoje zdrowie,

Zapewnić naszym Klientom zdrowie i radość,

Osiągając najwyższy poziom zadowolenia Klientów

Przekraczając ich oczekiwania.,

 

 

Wartości z którymi się utożsamiamy:

Jakość , zdrowie, radość ,szacunek, lojalność, przyjemność, zaufanie, wyjątkowość, piękno ,harmonia.

Zespół

Szukaj aktualności

Newsletter

Wysyłając zgłoszenie wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z kontaktem drogą mailową. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania newslettera. Jednocześnie informujemy że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem Państwa danych osobowych jest Messier Marlena Kuczmarska z siedzibą ul. Jagiełły 29b/25 , 41-106 Siemianowice Śląskie.
Copyright © 2014 - 2019 Zielarnia po zdrowie.
Portal wykorzystuje technologie cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w Twojego pamięci urządzenia. Rozumiem i akceptuje